Prawdopodobnie poznaliśmy datę premiery i wymagania sprzętowe Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC

Niespodziewanie Epic Games Store podzielił się dziś prawdopodobną datą premiery i wymaganiami sprzętowymi Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei. Według przecieku w tytuł znany z konsol PlayStation przyjdzie nam już uruchomić na komputerach osobistych 19 października! Przez chwilę dostępne były także minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe tytułu.

Premiera Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na komputery osobiste nadchodzi wielkimi krokami. Dotychczas wiedzieliśmy tylko, że gra zadebiutować ma w tym roku. Dziś jednak Epic Games Store podzielił się z graczami informacją, że wyczekiwany tytuł zadebiutuje już niebawem – 19 października. Przeciek ujawnił ponadto, że osoby, które zdecydują zamówić się tytuł przed premierą, otrzymają glider przypominający samolot Sully’ego do gry Fortnite.


Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na PC – Wymagania sprzętowe

Wyciek pozwolił także zobaczyć prawdopodobne minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe gry. By uruchomić Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei potrzebny będzie przynajmniej procesor i5-4430, karta graficzna NVIDI GTX 960 i 8GB RAM.

Łowcy, planujecie kupić tytuł w wersji na komputery osobiste? Czy wasze PC spełniają wymagania sprzętowe Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei?

Źródło: Warrio64

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.