Szósta część steampunkowej serii w XGP

Poznaliśmy datę premiery SteamWorld Build w Xbox Game Pass. Zagramy jeszcze w tym roku

Może się wydawać, że koniec roku jest dość odległym terminem i wszystko jeszcze się może zdarzyć. Mimo tego, wydawca Thunderful Games podzielił się zwiastunem prezentującym rozgrywkę i datę premiery SteamWorld Build, szóstej już części gry osadzonej w inspirowanym steampunkiem uniwersum wykreowanym przez studio. Gra pojawi się w Xbox Game Pass już 1 grudnia 2023 roku.

SteamWorld Build zadebiutuje w Xbox Game Pass

Zgodnie z zaprezentowanym zwiastunem, SteamWorld Build ukaże się w usłudze XGP na początku grudnia. Tym razem zmierzycie się z budową i zarządzaniem miastem w taki sposób, aby mogło się rozrastać i przyciągać kolejne roboty. Surowce niezbędne do ekspansji metropolii znajdziecie zarówno na powierzchni jak i pod ziemią. W tym drugim wariancie zajmiecie się również ochroną górników przed czyhającym na nich niebezpieczeństwem.

  • SteamWorld Build (Konsola, PC) dostępne od 1 grudniaw ramach XGP

Jak zaoszczędzić na zakupie Xbox Game Pass Ultimate?

Łowcy, wciąż możecie skorzystać z promocji na 14 dni Xbox Game Pass za 4 zł dla nowych i powracających subskrybentów usługi. Jeśli chcecie wykupić abonament na dłuższy okres, sięgnijcie do naszego specjalnego poradnika: Ostatnia szansa na tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy i 22 dni za 62 zł, 24 miesiące za 255 zł.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.