Starfield

Poznaliśmy datę premiery Starfield. Bethesda zapowiada kolejny pokaz rozgrywki

W serwisie YouTube pojawiła się oficjalna data premiery Starfield. Niestety, na produkcję Bethesda Softworks przyjdzie nam jeszcze zaczekać, bowiem nie zadebiutuje w tym półroczu. Oprócz konkretnej daty studio zapowiedziało także konferecję poświęconą szczegółom rozgrywki.

Premiera Starfield odbędzie się 6 września, chociaż pierwotnie gra miała zadebiutować na początku 2023 roku. Biorąc pod uwagę wyznaczenie tak odległej daty premiery, możemy założyć, że kolejne przesunięcie daty debiutu nie będzie już miało miejsca.

Dodatkowo Bethesda zapowiedziała kolejny pokaz rozgrywki zatytułowany Starfield Direct. Konferencja odbędzie się 11 czerwca. Za trzy miesiące poznamy kolejne szczegóły kosmicznego RPGa od twórców Skyrima. Przypominamy, że Starfield zmierza na PC i Xbox Series X|S, tytuł ominie konsole PlayStation. Od dnia premiery produkcja będzie dostępna w abonamentach Xbox Game Pass oraz PC Game Pass.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.