xbox logo

Ponad 100 gier dostępnych w Project xCloud w ramach polskiej premiery

Microsoft, za pomocą strony Xbox Wire, poinformował graczy, że Project xCloud dostępny w abonamencie Xbox Game Pass Ultimate zadebiutuje na urządzeniach z Androidem już w przyszłym miesiącu. Usługa zostanie uruchomiona 15 września na 22 rynkach, a jednym z wymienionych na liście krajów jest Polska!

Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate będą mogli zagrać na urządzeniach mobilnych w ponad 100 gier. W dniu premiery gracze otrzymają dostęp do wielu głośnych tytułów, w tym Minecraft Dungeons, Destiny 2, Tell Me Why, Gears 5 oraz Yakuza Kiwami 2. Lista produkcji będzie stale rozwijana, a kolejne dostępne w ramach Project xCloud gry poznamy już niebawem.

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA ZAKUPIE XBOX GAME PASS NA PC?

Jeśli chcecie zaoszczędzić na Game Passie, wykorzystajcie nasz poradnik: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 4 miesiące za 22,99 zł, 6 miesięcy za 94,59 zł, 17 miesięcy za 217,30 zł. Z oferty skorzystać mogą nowi oraz powracający subskrybenci.

Project xCloud w Polsce

Microsoft podjął współpracę z twórcami produktów dla graczy, w tym z firmą Razer, celem stworzenia akcesoriów mających uczynić grę w chmurze przyjemniejszą. W planach są m.in. klipsy do mocowania telefonów oraz specjalne kontrolery. Do gry można wykorzystać też pady Xbox One Bluetooth Wireless i PlayStation DualShock 4.


Łowcy, zamierzacie korzystać z Project xCloud? Uważacie, że granie na urządzeniach mobilnych będzie na tyle wygodne, że będziecie w stanie całkowicie zrezygnować z PC i Xboxa?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.