Pokemon Presents zapowiedziane! Wydarzenie odbędzie się na początku przyszłego tygodnia

The Pokémon Company potwierdziła dziś termin prezentacji Pokémon Presents. Organizowane z okazji Pokémon Day 2023 wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 27 lutego o godzinie 15:00 czasu polskiego. Stream trwać będzie około 20 minut, a śledzić go można będzie na oficjalnym kanale Pokémon na YouTube. Niestety nie udostępniono żadnych szczegółów na temat tego, czego możemy się po nim spodziewać. Wpis na Twitterze wspomina jedynie o ekscytujących wiadomościach.

Fani spekulują, że zaprezentowane zostaną nam pierwsze informacje na temat nadchodzącego DLC do Pokémon Scarlet i Violet (o ile takowe w ogóle jest w planach), a do tego pojawią się ogłoszenia dotyczące nowych tytułów poświęconych kieszonkowym potworom. Coś może w tym być. Przypominamy, że to właśnie w trakcie zeszłorocznego Pokemon Presents dowiedzieliśmy się o grach wprowadzających 9. generację Poksów.


Łowcy, czekacie na kolejną produkcję od Game Freak? Jak myślicie, dostaniemy zapowiedź kolejnej głównej odsłony serii, czy też przyszła pora na kolejny spin-off?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.