Pokémon Brilliant Diamond/Shining Pearl i Pokémon Legends: Arceus ujawnione na prezentacji z okazji 25-lecia marki Pokémon

W tym roku świętujemy 25-lecie marki Pokémon. Z tej okazji The Pokémon Company zaprezentowało graczom specjalną transmisję, w której trakcie mogliśmy zobaczyć wszystkie gry i gadżety, które dotychczas zadebiutowały na rynku. Na streamie zaprezentowano także nadchodzące gry Pokémon na Nintendo Switch.

Pierwszym tytułem był znany już New Pokémon Snap. Gra polegać będzie na robieniu zdjęć sympatycznym stworkom i dzieleniu się fotkami z innymi fanami. Premiera odbędzie się już 30 kwietnia. Twórcy zapowiedzieli również remake Pokémon Diamond and Pearl, który zadebiutuje na Nintendo Switch końcem 2021 r. Wydarzenie zwieńczone zostało materiałem przedstawiającym Pokémon Legends: Arceus, zupełnie nową odsłonę, w której otrzymamy duży, otwarty świat i turowe pojedynki. Grę zapowiedziano na początek 2022 r.

W rozwinięciu newsa znajdziecie trailer Pokémon Brilliant Diamond/Shining Pearl oraz teaser Pokémon Legends: Arceus.


Łowcy, cieszycie się z tego, że Pokémon Diamond and Pearl zostanie odświeżone? Jak oceniacie trailer Pokémon Legends: Arceus? Co sądzicie o podejściu Nintendo do marki?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.