Resident Evil Showcase 2022

Pokaz Resident Evil 4 Remake jeszcze w tym tygodniu. Capcom zapowiada Resident Evil Showcase

Miłośnicy survival horrorów mają w tym tygodniu już drugą okazję do świętowania. Najpierw Konami zapowiada powrót serii Silent Hill, a teraz Capcom planuje swoją konferencję poświęconą Resident Evil. Showcase odbędzie się jeszcze w tym tygodniu.

Tegoroczna konferencja Redisent Evil Showcase zaplanowana jest na najbliższy czwartek (20 października). O godzinie 24:00 poznamy bliżej nadchodzące gry z uznanej serii. Wiemy na pewno, że na pokazie pojawi się remake Resident Evil 4 oraz Resident Evil Village Gold Edition, razem z powstającym w bólach sieciowym Resident Evil Re:Verse.

W środę o 23:00 czeka nas wielki powrót marki Silent Hill. Konami zamierza wskrzesić legendarną serię psychologicznych horrorów po blisko dekadzie nieobecności na rynku. Fani grozy mogą zacierać ręce, bowiem w tym tygodniu poznają przyszłość aż dwóch horrów, które ukształtowały branżę gier.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.