Cyberpunk Night City Wire

Podsumowanie Night City Wire - gameplay Cyberpunk 2077 oraz aktualne promocje (25.06)

Zgodnie z planem i wcześniejszymi zapowiedziami, 25 czerwca odbył się pierwszy event z cyklu Night City Wire, w którego trakcie zaprezentowano nowy zwiastun oraz gameplay Cyberpunk 2077. Zapowiedziano także, że w 2022 roku zadebiutuje Cyberpunk: Edgerunners, czyli anime będące efektem współpracy CD Projekt z firmami Trigger i Netflix. Kolejna prezentacja gry ma odbyć się „już za kilka tygodni”.

Więcej informacji, materiały wideo oraz aktualne oferty na pre-order Cyberpunk 2077 znajdziecie w rozwinięciu tego wpisu.

Nowy zwiastun przedstawia świat i historię w Cyberpunk 2077. W materiale znalazło się jednak także miejsce dla licznych scen akcji i co ważne nie uświadczymy w nim CGI – całość pochodzi bezpośrednio z gry.

Gameplay Cyberpunk 2077 z Night City Wire przedstawia Braindance, czyli mechanikę eksplorowania wspomnień mieszkańców Night City. Dzięki tej mechanice gracze nie tylko dokładnie poznają historie NPCów, ale też będą mogli znaleźć pomocne informacje i wskazówki mające ułatwić rozgrywkę.

Największą niespodzianką Night City Wire okazała się być zapowiedź anime. Akcja Cyberpunk: Edgerunners osadzona zostanie w tym samym uniwersum, jednak opowieść skupi się na zupełnie innych bohaterach Night City. Niestety Na szczegóły dot. animacji trzeba będzie poczekać – premierę zaplanowano dopiero na rok 2022.

Preorder Cyberpunk 2077 na PC:

Preorder Cyberpunk 2077 na PS4:

Preorder Cyberpunk 2077 na Xbox One:

Łowcy, przypominamy, że dzięki wstecznej kompatybilności zagramy w Cyberpunk 2077 na PlayStation 5 i Xbox Series X już w dniu premiery nowych konsol lub też dniu premiery gry (19 listopada 2020 roku), jeśli ta nastąpi przed debiutem 9. generacji. W roku 2021 gra ma doczekać się też darmowych aktualizacji, które wykorzystają dodatkową moc obliczeniową nowych urządzeń.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.