Cyberpunk Night City Wire

Podsumowanie Night City Wire 4 - nowy gameplay z Cyberpunk 2077 i mini przegląd pre-orderów (16.10)

Night City Wire 4 było kolejną prezentacją, którą w całości poświęcono grze Cyberpunk 2077. Tym razem skupiono się przede wszystkim na pojazdach, które gracze wykorzystają do przemieszczania się po wirtualnym mieście przyszłości. Jak zwykle nie zabrakło też nowych, niepublikowanych wcześniej wideo. Zobaczyliśmy nie tylko gameplay, ale również i zakulisowe materiały, w tym jeden z udziałem Keanu Reeves’a w nieco innej roli.

Szczegółowe informacje, wideo oraz aktualne promocje na pre-order Cyberpunk 2077 znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Zapis transmisji Night City Wire 4


Podsumowanie Night City Wire 4

Już od samego początku jasno dano do zrozumienia, że czwarta prezentacja skupi się na jednym aspekcie dzieła CD Projekt RED i przypadnie do gustu przede wszystkim motoentuzjastom. Pojazdy w Cyberpunk 2077 podzielone zostały na kilka typów: od kompletnych wraków, poprzez klasę ekonomiczną, aż po potężne hipersamochody, które wgniatają fotel przy przyśpieszaniu. Różnice nie będą ograniczać się wyłącznie do wyglądu (choć trzeba zaznaczyć, że zadbano o mnóstwo szczegółów, także tych wewnątrz) – każdy z pojazdów będzie różnił się też pod względem osiągów i zachowania na drodze. Poznanie mocnych i słabych stron będzie bardzo przydatne, bo w grze nie zabraknie wyścigów…

Gracze będą mieli możliwość kupowania nowych aut, a następnie przywoływania ich, na wzór Płotki z Wiedźmina 3. Zaznaczono jednak, że prawdopodobnie nasza maszyna nie pojawi się na pobliskim dachu… 😉

Niespodzianką było ujawnienie, że w produkcji polskiego studia będziemy mieli możliwość znalezienia się za kierownicą Porsche 911 z 1977 roku, samochodu, który oryginalnie należał do Johnny’ego Silverhanda i jak łatwo obliczyć, w trakcie gry ma dokładnie 100 lat.

Twórcy zadbali też o to, by pojazdy przyszłości odpowiednio brzmiały. W tym celu wybrano się na tor, gdzie nagrano ponad 40 aut. Brzmi to naprawdę imponująco, szczególnie jak na tytuł, w którym siedzenie za kierownicą nie jest główną aktywnością.

W trakcie Night City Wire 4 pojawił się również Keanu Reeves. Popularny aktor wystąpił jednak w innej roli i jako współzałożyciel Arch Motorcycles i prywatnie wielki miłośnik motocykli, opowiedział coś więcej na temat jednośladów w Cyberpunk 2077.

W osobnym materiale powiedziano coś więcej na temat mody w Night City. W tym futurystycznym mieście dominują cztery style: Kicz, Entropizm, Neomilitaryzm i Neokicz. Każdy z nich ma inną historię i powiązany jest z innym statusem społecznym.

Rozstrzygnięto konkurs na najlepszy cosplay z Cyberpunk 2077. W trakcie Night City Wire 4 jedynie o tym wspomniano, ale na oficjalnym kanale gry pojawiło się też obszerniejsze wideo. Warto się z nim zapoznać, bo niektóre prace robią naprawdę fantastyczne wrażenie!

Ostatnie wideo to już klasyczny zwiastun CGI, który przedstawia V, głównego bohatera w rozmowie z tajemniczym mężczyzną. Rozmówca zapewnia, że w Night City wszystko jest możliwe. Władza i bogactwo mają jednak swoją cenę…

Przypominamy, że premiera Cyberpunk 2077 już 19 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One (w przyszłym roku gracze otrzymają darmową aktualizację do wersji PS5/Xbox Series X/Xbox Series S). Podczas Night City Wire 4 zapowiedziano, że tego samego dnia gra dostępna będzie na Google Stadia.


Aktualne promocje na Cyberpunk 2077

Tani Cyberpunk 2077 na PC – wersja cyfrowa:

Cena Cyberpunk 2077 na PC – wydanie pudełkowe:

  • Avans – 199 zł + darmowa dostawa
  • Electro – 199 zł + darmowa dostawa
  • Morele – 199 zł + darmowa dostawa

Tani Cyberpunk 2077 na PlayStation 4 – wersja cyfrowa:

Promocje na Cyberpunk 2077 na PlayStation 4 – wydanie pudełkowe:

  • Allegro – 226,95 zł + darmowa dostawa dla abonentów Allegro Smart
  • Ultima – 239,90 zł + wysyłka od 9,99 zł
  • Avans – 269 zł + darmowa dostawa

Tani Cyberpunk 2077 na Xbox One – wersja cyfrowa:

Poradnik dot. taniego Cyberpunk 2077 na konsole Xbox One oraz konsole Xbox Series

Krok 1. Kupujecie giftcardy do brazylijskiego Microsoft Store:
2 x 100 BRL z GAMIVO za 149,32 zł oraz 1x 50 BRL za 39,11 zł z G2A

Krok 2. W ustawieniach profilu na stronie Microsoft należy dodać dowolny brazylijski adres znaleziony w Google.

Krok 3. Kupujecie gry Cyberpunk 2077 na brazylijskim MS Store przez przeglądarkę, klikając w ten link, a następnie, na karcie gry, przycisk Comprar i odnośnik Começar! Adicionar uma forma de pagamento.

Cena Cyberpunk 2077 na Xbox One – wydanie pudełkowe:


Łowcy, czekacie na Cyberpunk 2077? Zamówiliście pre-order, czy też wstrzymujecie się do pierwszych recenzji? A może zupełnie nie interesuje Was ten tytuł i marzycie o powrocie Geralta z Rivii? 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.