Cyberpunk Night City Wire

Podsumowanie Night City Wire 2 - nowy gameplay z Cyberpunk 2077 i aktualne promocje (10.08)

Night City Wire 2 już za nami! Tym razem dowiedzieliśmy się czegoś więcej na temat potencjalnych „ścieżek życiowych” głównego bohatera, fikcyjnego zespołu SAMURAI i rozbudowanego arsenału, z którego będzie mógł/mogła skorzystać V. Oczywiście w trakcie transmisji pokazany został też nowy gameplay z Cyberpunk 2077. Zapowiedziano też, że to jeszcze nie koniec newsów i za jakiś czas otrzymamy kolejną prezentację.

Więcej informacji na temat sierpniowego eventu oraz aktualne promocje na Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Zapis transmisji


Podsumowanie Night City Wire 2

Event rozpoczęto od prezentacji „ścieżek życiowych”. Tworząc bohatera będziemy musieli zdecydować się na jedną z trzech dróg – Nomad, Corpo lub Street Kid. Jej wybór będzie miał wpływ nie tylko na początkowe rozdziały Cyberpunk 2077, ale też i na przebieg rozgrywki w dalszych jej etapach. Pochodzenie V ma bowiem otwierać pewne dodatkowe możliwości lub pozwalać na skorzystanie z dodatkowych opcji dialogowych.

Sporo miejsca poświęcono też muzyce, a konkretnie fikcyjnemu zespołowi SAMURAI, którego członkiem w grze jest Johnny Silverhand (w tej roli oczywiście zapierający dech w piersiach Keanu Reeves). Za przygotowanie muzyki tej wirtualnej kapeli odpowiada szwedzkie Refused.

Niedługo po prezentacji udostępniono nowy utwór z gry, który możecie przesłuchać poniżej.

Najciekawsze zostawiono jednak na koniec. Cyberpunk 2077 zaoferuje zróżnicowane uzbrojenie, które podzielone zostało na kilka kategorii i praktycznie każdy będzie w stanie znaleźć tu coś dla siebie. Gracze będą mogli skorzystać z pistoletów, karabinów, strzelb, a nawet wyrzutni pocisków, które są w stanie namierzyć przeciwników za osłonami. Zapewniono również, że wiele czasu poświęcono na odpowiednie połączenie elementów pierwszoosobowej strzelanki i RPG – V będzie się rozwijał i z czasem stanie się coraz bardziej wprawny w posługiwaniu się bronią. To zaś skróci czas przeładowywania, usprawni celowanie i zwiększy precyzje.

Broń będzie też można modyfikować na dwa sposoby. Oprócz fizycznych dodatków, takich jak celowniki czy większe magazynki, pojawi się tu również możliwość ingerowania w software. Dzięki temu poprawimy statystyki wyposażenia, a w pewnych przypadkach nawet… wpłyniemy na rodzaj wystrzeliwanych pocisków.

Aktualne promocje na Cyberpunk 2077


Łowcy, jak wrażenia po Night City Wire 2? Która z zaprezentowanych spluw najbardziej przypadła Wam do gustu? 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.