Premiera Starfield Status Gold

Pobierz Starfield już jutro! Bethesda informuje, że gra pokryła się złotem

Łowcy, jesteście gotowi do startu? Bethesda poinformowała właśnie, że premiera Starfield nie jest już niczym zagrożona. Tytuł pokrył się złotem, a wszyscy gracze, który zakupili grę w przedsprzedaży lub posiadają abonament XGP, będą mogli pobierać całą zawartość na dyski już od jutra. Posiadacze wersji na platformę Steam musze poczekać do 30 sierpnia.

Premiera Starfield na PC i konsole Xbox

Data premiery Starfield została wyznaczona na 6 września 2023 roku. Już dziś oficjalnie potwierdzono, że produkcja uzyskała status „GOLD” i na dniach będzie mogła trafić do tłoczni. Jednocześnie poinformowana, że 17 sierpnia wystartuje preload tytułu. Posiadacze gry w wersji na PC oraz konsole Xbox Series X|S będą mgli pobrać całą zawartość gry na swoje dyski. Użytkownicy Steam uzyskają taką możliwość dopiero 30 sierpnia. Przypominamy rówenież, że Starfield w Xbox Game Pass zadebiutuje w dniu swojej premiery.

Gdzie kupić tanio preorder Starfield na PC i konsole

Łowcy, jeśli planujecie zakupić Starfield przed premierą, to szczegółową ofertę znajdziecie w naszym specjalnym wpisie. Poniżej natomiast umieściliśmy kilka najciekawszych promocji na poszczególne platformy.

Cena Starfield Standard Edition na Xbox Series X

Cena Starfield w wersji standardowej na konsole Xbox Series X zaczyna się w polskich sklepach od 295,99 zł:

  • Neo24 295,99 złdarmowa dostawa
  • Neonet 295,99 złdarmowa dostawa
  • Electro 307,80 złdarmowa dostawa

Preorder Starfield Premium Edition na Xbox Series

Łowcy, jeśli chcecie otrzymać dostęp pakietu skórek i dodatkowej misji oraz zagrać w Starfield 5 dni przed premierą, to edycja Premium w wersji cyfrowej dostępna jest już od 389,15 zł:

Promocja na Starfield w wersji na Steam

Cena Starfield w wersji na platformę Steam zaczyna się 232,16 zł. Tytuł dostępny jest też w sklepie Microsoftu oraz w ramach abonamentu PC Game Pass:

Tani Xbox Game Pass Ultimate

Łowcy, zachęcamy Was do skorzystania z naszego poradnika umożliwiającego zakup 2 lat Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 274 zł!

UWAGA! Wraz z 14 września Microsoft kończy żywot abonamentu Xbox Live Gold, w związku z tym nasz sposób na GP straci sens.

Łowcy, ufacie zapewnieniom twórców ogłaszających, że ich produkcja pokryła się złotem? Czekacie na premierę Starfield? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.