[Aktualizacja] Plotka - Horizon: Zero Dawn może trafić na PC

Aktualizacja: W grudniu 2019 roku informowaliśmy o plotkach sugerujących, że Horizon: Zero Dawn trafi na PC. Teraz wiarygodności dodaje im fakt, że o takiej wersji gry wspomina także francuski Amazon. Może to wskazywać, że wkrótce doczekamy się oficjalnej zapowiedzi – być może 28 lutego, bo właśnie tego dnia produkcja Guerrilla Games będzie obchodzić swoje trzecie urodziny.

Oryginalną treść ubiegłorocznego newsa znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Rosyjski YouTuber Anton Logvinov poinformował, że Horizon: Zero Dawn trafi na PC już w lutym 2020 roku, a wkrótce mamy doczekać się oficjalnej zapowiedzi. Warto przypomnieć, że jest to ten sam użytkownik, który wcześniej ujawnił, że na pecety trafi Death Stranding. Do plotki tej warto jednak podchodzić z dystansem – do czasu jej potwierdzenia przez twórców gry.

Zagralibyście w Horizon: Zero Dawn na PC? Jeśli nie chcecie czekać, to możecie kupić ten tytuł na PlayStation 4 – poniżej znajdziecie aktualnie najkorzystniejsze oferty na zakup Edycji Kompletnej.

Horizon: Zero Dawn – Edycja Kompletna:

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.