PlayStation 5 - duży obrazek
PlayStation 5
  Polecamy

PlayStation Showcase zapowiedziane! Data premiery i cena PlayStation 5 zostaną wkrótce ujawnione?

Wygląda na to, że oczekiwanie dobiega końca i wkrótce dowiemy się, jaka będzie data premiery i cena PlayStation 5. Firma Sony zapowiedziała wydarzenie o nazwie PlayStation 5 Showcase, w którego trakcie zobaczymy nowe zapowiedzi gier, a także najprawdopodobniej poznamy szczegóły na temat samej konsoli. Transmisja odbędzie się 16 września o godzinie 22:00 czasu polskiego. Nie można wykluczyć również, że tego samego dnia wystartują pre-ordery na PS5.

Na ten moment nie znamy żadnych szczegółów, pokazano jedynie krótki teaser eventu, który możecie obejrzeć w rozwinięciu wpisu.

Przypominamy, że niedawno Microsoft oficjalnie ujawnił datę premiery i ceny swoich dwóch konsol – Xbox Series S oraz Xbox Series X. Warto również dodać, że nieoficjalne informacje wskazują na to, że za PlayStation 5 zapłacimy około 500$, czyli w granicach 2200 zł.

Łowcy, jakie macie oczekiwania względem PlayStation 5 Showcase? Czy Waszym zdaniem Sony zaskoczy niską ceną i będzie próbowało w ten sposób rywalizować z ofertą Microsoftu?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.