Paper Mario The Origami King

Paper Mario: The Origami King zaprezentowane! Nowa gra o wąsatym hydrauliku już tego lata zawita na Nintendo Switch

Miesiąc temu informowaliśmy Was o tym, że jeszcze w 2020 r. Nintendo ogłosi kilka remasterów gier z serii Mario oraz że gracze doczekają się kolejnej odsłony Paper Mario.

Doniesienia serwisu VGC okazały być prawdziwe i w dniu dzisiejszym do sieci trafił materiał wideo zapowiadający grę Paper Mario: The Origami King! Ogłoszona została również data premiery.

Paper Mario: The Origami King zadebiutuje na Nintendo Switch już 17 lipca! A tym co wyróżniać ją będzie na tle poprzednich odsłon (początki serii sięgają czasów Nintendo 64) jest m.in. przeprojektowany system walki, co brzmi dość kuriozalnie biorąc pod uwagę o jakiej grze mowa 😉

W związku z ciężką sytuacją na świecie spowodowaną epidemią koronawirusa studia wewnętrzne Nintendo mają problem z dotrzymaniem terminów. Pierwotnie zapowiedzi nowych gier na Nintendo Switch mieliśmy otrzymać w czerwcu, niestety premiery poszczególnych produkcji zostaną przesunięte w czasie. Tak czy inaczej można być pewnym, że Paper Mario: The Origami King nie jest ostatnim asem w rękawie Big N 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.