Promocja na Oculus Quest 2

Ostatnia szansa na zakup gogli VR Meta Quest 2 w niższej cenie - od sierpnia zapłacimy więcej!

Na oficjalnym Blogu Oculusa pojawił się wpis, w którym firma Meta zapowiedziała wzrost cen gogli VR Meta Quest 2. Jest to więc ostatnia szansa na zakup urządzenie w atrakcyjnej cenie. Od 1 sierpnia cena wersji ze 128 GB pamięci wzrośnie do $399.99, natomiast wariant z 256 GB będzie kosztował $499.99.

Oprócz wzrostu cen gogli VR Meta Quest 2, podrożeją również wszystkie dostępne w oficjalnym sklepie akcesoria. Firma Meta tłumaczy wprowadzenie powyższych zmian chęcią dalszego rozwoju technologii VR, a także wskazuje na rosnące koszty produkcji i transportu.

Wszyscy, którzy zakupią gogle VR Meta Quest 2 w okresie od 1 sierpnia do 31 grudnia i aktywują swoje urządzenie przed 31 stycznia 2023 roku, będą mogli pobrać grę Beat Saber za darmo, w ciągu 14 dni o momentu aktywowania konta. Prawdopodobnie osoby, które nabędą gogle przed 1 sierpnia (po starej cenie), nie będą mogły skorzystać z tej oferty.

Źródło: Oculus Blog

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.