Promocja na World of Warcraft 30 dni

Ostatnia szansa na zakup 30-dniowej subskrypcji World of Warcraft!

Blizzard zdecydował się na wprowadzenie dużej zmiany w World of Warcraft i zrezygnował ze sprzedaży 30, 90 i 180 dniowego abonamentu. Jedyną opcją w oficjalnym sklepie wydawcy jest 60 dni za 25,98 euro lub korzystanie z automatycznego odnawiania subskrypcji.

Zmiany te najprawdopodobniej dość szybko odbiją się na ofercie resellerów i za jakiś czas 30 dniowy prepaid World of Warcraft całkowicie zniknie z rynku. Warto więc odpowiednio się przygotować i zrobić zapasy, jeżeli preferujecie korzystanie z takiej opcji

W dalszej części wpisu znajdziecie aktualne promocje, dzięki którym kupicie tanio 30 dniowy abonament World of Warcraft.


Łowcy, z jakiego rozwiązania korzystacie/korzystaliście podczas waszej przygody z World of Warcraft? Kupujecie abonament bezpośrednio w sklepie Blizzarda, zaopatrujecie się w prepaidy w keyshopach, a może preferujecie możliwość wymiany złota na żetony przedłużające dostęp do serwerów World of Warcraft?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.