Promocja na Grand Theft Auto Trilogy

Oryginalna trylogia GTA na PC za darmo dla posiadaczy Definitive Edition

Mówiąc delikatnie premiera Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition nie należała do udanych. Odnowiona edycja klasycznej trylogii od Rockstar Games spotkała się z ogromną falą krytyki. Nękana prze błędy i niedoróbki produkcja nie przypadła do gustu graczom, podobnie jak wprowadzone w niej zmiany. W pewnym momencie wersja na PC została nawet całkowicie usunięta ze sklepu.

W końcu jednak Rockstar Games wydało specjalne oświadczenie, w którym przeprasza wszystkich niezadowolonych fanów. Twórcy obiecują jak najszybszą naprawę gry. Już w najbliższych dniach ma się pojawić pierwsza łatka usuwająca najbardziej uciążliwe bugi.

Ponadto klasyczne edycje Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas mają powrócić do sklepu Rockstar Store, a każdy kto zakupi Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition na PC przed 30 czerwca 2022 roku otrzyma klasyczną trylogię GTA za darmo w wersji na Rockstar Games Launcher.

Źródło: Rockstar Games Newswire


Łowcy, co sądzicie o Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition? Jesteście równie niezadowoleni jak większość fanów klasycznej trylogii GTA? Co Waszym zdaniem powinien zrobić Rockstar by odbudować zaufanie graczy? Dajcie znać w komentarzach 🙂 

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.