Ogłoszono datę The Game Awards 2023

Ogłoszono datę The Game Awards 2023. Geoff Keighley zaprasza na growe Oscary

Kanadyjski dziennikarz Geoff Keighley opublikował na swoim profilu na platformie X (Twitter) post zdradzający datę The Game Awards 2023. Według jego słów 10. edycja growych Oscarów odbędzie się 7 grudnia 2023 roku. Możemy więc liczyć na specjalne świętowanie jubileuszy imprezy.

Który tytuł zostanie Grą Roku 2023? Kandydatów jest wielu, faworyt jeden

Nie ma co ukrywać, 2023 rok obfituje w fenomenalne premiery gier na PC i konsole. Dawno nie było tak udanego okresu dla branży, a przed nami jeszcze kilka miesięcy jesiennych debiutów, czyli najgorętszy czas wydawniczy. Jednak już teraz możemy wytypować wielu kandydatów do tytuły Gry Roku 2023, wśród których największym aktualnie faworytem jest bezsprzecznie hit ostatnich tygodni, czyli Baldur’s Gate 3. O tym czy produkcja Larian Studios sięgnie po laur zwycięzcy dowiemy się pod koniec roku. Przypominamy, że data The Game Awards 2023 została wyznaczona na 7 grudnia.

Łowcy, jakie są Wasze typy na tegoroczne growe Oscary? Kto otrzyma tytuł Gry Roku 2023 w ramach The Game Awards 2023? Koniecznie napiszcie w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.