Promocja na Dragon Age_ Dreadwolf

Oficjalna zapowiedź Dragon Age: Dreadwolf - poznaliśmy podtytuł nowej odsłony serii

Na oficjalnej stronie firmy BioWare pojawił się wpis z oficjalną zapowiedzią Dragon Age: Dreadwolf. Oznacza to, że najnowsza część serii zyskała już swój podtytuł. Niestety na więcej informacji na temat gry, a w szczególności na konkretną datę premiery, przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Twórcy ujawniają, że tytułowy Dread Wolf to niejaki Solas – znany fanom serii Dragon Age elf (zadebiutował w grze Dragon Age: Inkwizycja). Tym razem postać będzie pełnić rolę antagonisty. Więcej szczegółów dotyczących fabuły zostanie ujawnionych w najbliższych miesiącach, choć sama zapowiedź postaci pojawiła się już na video z 2018 r. BioWare zaznacza jednak, że gra na pewno nie ukaże się w tym roku.

Źródło: BioWare Blog


Łowcy, czego spodziewacie się po nowej odsłonie serii Dragon Age? Macie jakieś oczekiwania? A może własne teorie dotyczące bohaterów i historii? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.