Oferta PlayStation Plus na wrzesień wycieka. Możemy liczyć na grę AAA z ubiegłego roku

Pełna oferta PlayStation Plus na wrzesień zostanie ujawniona już za kilka dni. Znany informator billbil_kun postanowił uprzedzić Sony i zdecydował się zdradzić przed czasem pierwszy tytuł, który trafi w ręce abonentów PS Plus Essential. Dotychczas insider wyróżniał się ogromną skutecznością i wszystkie jego doniesienia okazywały się prawdziwe, możemy być już więc niemalże w 100% pewni, że PS Plus we wrześniu zaoferuje grę Saints Row.

Saints Row w PlayStation Plus Essential we wrześniu

Piąta główna część popularnego cyklu gier akcji trafiła na rynek 23 sierpnia 2022 roku. Stworzona przez studio Volition produkcja spotkała się z mieszanym przyjęciem, twórcy nie złożyli jednak broni i wydali szereg aktualizacji, naprawiając zarówno liczne problemy techniczne, jak i dodając sporo nowej zawartości. Tytuł, wraz z dwoma innymi, zostanie udostępniony subskrybentom PS Plus już 5 września.

Roczny abonament PlayStation Plus Essential kosztuje 240 zł. Cenę tę możecie jednak obniżyć nawet o kilkanaście procent korzystając z giftcardów PSN. Przygotwaliśmy dla Was poradnik, dzięki któremu zakupicie PS Plus taniej.

Łowcy, co sądzicie o pierwszym zapowiedzianym na wrzesień tytułem z PlayStation Plus Essential? Zamierzacie sięgnąć po grę, czy też recenzje mocno Was zraziły?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.