Promocja na Oddworld Soulstorm

Sony na pokazie State of Play przedstawiło pierwszą grę, która trafi do kwietniowej oferty abonamentu. Oddworld Soulstorm w PlayStation Plus pojawi się w dzień swojej premiery – 6 kwietnia 2021 roku. Najnowsza odsłona serii Oddworld będzie kolejną grą PlayStation 5, która zadebiutuje w usłudze PS Plus. Przypomnijmy, że do tej pory posiadacze PS5 otrzymali między innymi takie produkcje jak: Maneater, Control Ultimate Edition oraz Destruction AllStars.

Chociaż Oddworld Soulstorm wychodzi również na PlayStation 4, to w ofercie PS+ pojawi się wyłącznie wersja na PlayStation 5.

Nadal nie mamy informacji o ofercie PlayStation na przyszły miesiąc. Nowe gry powinny pojawić się już we wtorek (02.03), dlatego najprawdopodobniej w ciągu kilku najbliższych dni firma przedstawi marcowe gry w PlayStation Plus.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie promocje na PlayStation Plus, jeśli chcecie przygotować się na odebranie Oddworld Soulstorm za darmo w ramach abonamentu Sony.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.