Octopath Traveler 2 oraz Triangle Strategy na PC wyciekło. Green Man Gaming zdradza istnienie dwóch gier (akt.)

W internetowym sklepie Green Man Gaming pojawiła nowa oferta dla zarejestrowanych użytkowników, dzięki której dowiedzieliśmy się, że powstaje Octopath Traveler 2. Oprócz tego sklep zdradził powstawanie pecetowego portu Triangle Strategy. Do tej pory tytuł był grą na wyłączność Nintendo Switch.

Aktualizacja

Octopath Traveler 2 zostało zaprezentowane na Nintendo Direct. Gra pojawi się na rynku już 24 lutego 2023 roku.

Na oficjalną zapowiedź Octopath Traveler 2 musimy jeszcze zaczekać, chociaż gra najwyraźniej rzeczywiście powstaje. W Green Man Gaming pojawiło szczegółowe logo, które nie pozostawia wątpliwości. Bardzo możliwe, że więcej szczegółów o grze poznamy podczas dzisiejszej konferencji Nintendo Direct lub State of Play.

Dodatkowo z przedwcześnie udostępnionej oferty wynika, że Triangle Strategy zmierza na Steam. To kolejna gra od Square Enix, która debiutowała najpierw jako tytuł ekskluzywny na Nintendo Switch, aby po kilku miesiącach trafić także na komputery osobiste.

Data premiery Octopath Traveler 2 i Triangle Strategy na PC nie jest na ten moment znana.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.