Nvidia podnosi cenę za dostęp do GeForce Now dla nowych subskrybentów

GeForce Now to usługa gry w chmurze firmy Nvidia. Od momentu wyjścia z zamkniętej bety, 4 lutego 2020 r., platforma cieszyła się sporą popularnością, ze względu na to, że umożliwiała uruchomienie najnowszych gier nawet na słabszych komputerach. Korzystać z usługi można było za darmo (ze sporymi ograniczeniami) bądź wykupując abonament Founders za 25 zł miesięcznie, zyskując przy tym dostęp do praktycznie nielimitowanego czasu gry i streamowania tytułów w najlepszej jakości z włączonym RTX.

Nic jednak nie trwa wiecznie. Nvidia właśnie ogłosiła zmiany w cenniku. Opłata za dostęp wzrosła dwukrotnie i wynosi teraz 49 zł/miesiąc. Półroczny abonament wyceniony na 125 zł został zastąpiony przez roczną subskrypcję, której koszt został ustalony na 490 zł. Na szczęście jest i dobra wiadomość. Dotychczasowi abonenci planu Founders nadal będą mogli korzystać z niższych cen, dopóki nie przerwą opłacania usługi.

Cena GeForce Now

Łowcy, korzystacie z GeForce Now? Jak oceniacie jakość oferowanych przez NVidia usług? Zamierzacie dalej używać GeForce Now po podwyżce cen?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.