Nowy pokaz gier Microsoftu? Xbox Developer_Direct jeszcze w tym miesiącu!

Jak donosi portal Windows Central, jeszcze w tym miesiącu Microsoft przygotuje dla graczy nową prezentację gier ze swojego portfolio. W ramach Xbox Developer_Direct zobaczymy prawdopodobnie nowe materiały z takich tytułów jak Redfall, Minecraft Legends, Forza Motorsport oraz z produkcji ZeniMax Online Studios. Start wydarzenie zostało zaplanowane na 25 stycznia, na godzinę 21:00.

Prezentacja Xbox Developer_Direct będzie zawierała treści ściśle związane z produkcjami Microsoftu oraz Bethesdy. Do tej pory gigant z Redmond był krytykowany za dość ubogie informowanie o tytułach ekskluzywnych na swoje konsole. Mimo imponującego rozwoju subskrypcji Xbox Game Pass, w ramach której mogliśmy zagrać w wiele świetnych premier 2022 roku, gracze wciąż oczekują konkretów dotyczących produkcji powstających w studiach należących bezpośrednio do Microsoftu. Firma postanowiła więc wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i przygotować specjalną prezentację. Xbox Developer_Direct rozpocznie się 25 stycznia, punktualnie o godzinie 21:00 i będzie dostępna dla każdego za pośrednictwem platform Twitch i YouTube:

Źródło: Windows Central


Łowcy, zamierzacie obejrzeć zapowiedzianą prezentację Microsoftu? Oczekujecie nowych informacji dotyczących konkretnych tytułów? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.