PlayStation 5

Nowy headset PlayStation VR dla PlayStation 5 oficjalnie potwierdzony przez Sony!

Sony, na swoim blogu, oficjalnie potwierdziło headset PlayStation VR dla konsoli PlayStation 5. Nowe urządzenie zaoferować ma dużo lepszą jakość wyświetlanego obrazu, większą rozdzielczość, a także liczne ulepszenia na polu śledzenia i wprowadzania danych. Całość podłączana będzie do konsoli za pomocą jednego przewodu. Usprawnienia pojawią się także w nowych kontrolerach VR, które oferować przy tym mają część z najważniejszych funkcji padów DualSense. W komunikacie nie pojawiły się jeszcze żadne szczegóły techniczne dotyczące nowego sprzętu od Sony. Te zostaną udostępnione w kolejnych wpisach.

Na koniec nieco gorsza wiadomość. Prace nad urządzeniem wciąż trwają, dlatego headset PlayStation VR dla PS5 nie pojawi się w tym roku na rynku.

Grupa dla fanów konsol Sony PlayStation

Wszystkich sympatyków konsol Sony PlayStation zapraszamy do specjalnie utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier PlayStation.

W tym miejscu znajdziecie newsy, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone konsolom Sony PlayStation, oraz grom i akcesoriom.

Łowcy, zamierzacie sięgnąć po nowy headset PlayStation VR dla konsoli PlayStation 5? W jakie gry VR na PS5 zagralibyście najchętniej?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.