PlayStation 5

Nowe kontrolery i oficjalne kolorowe panele do PlayStation 5 trafią na rynek w styczniu 2022 r.

Japoński producent zaprezentował właśnie nowe akcesoria do PlayStation 5. Już w styczniu 2022 r. otrzymamy trzy nowe kolory kontrolerów Sony DualSense. Nova Pink, Starlight Blue i Galactic Purple dołączą do dostępnych już wersji Cosmic Red i Midnight Black.

Dużo ciekawsza jest jednak druga propozycja Sony. Na rynek trafią w końcu długo wyczekiwane kolorowe panele, pozwalające zmienić wygląd PS5. Niestety nie będą one dostępne na premierę w naszym kraju. Lista państw, w których będzie można zakupić osłony, ma być jednak rozszerzana w ciągu roku, dlatego też pozostaje mieć nadzieję, że po pewnym czasie oferta pojawi się też w Polsce. Na razie nie wiadomo, ile taka przyjemność będzie kosztować.

Cena paneli do PlayStation 5.

W amerykańskim oddziale PlayStation Store pojawiły się karty produktów. Panele wycenione zostały na $54,99/sztuka.

Panele PlayStation 5

Źródło: PlayStation Blog


Jak myślicie, jaka będzie cena paneli do PlayStation 5? Jesteście zainteresowani odpicowaniem swojej konsoli, czy też propozycja Sony do Was nie przemawia?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.