PlayStation 5
  Polecamy

Nowe gry PS5 na PlayStation 5 Showcase. Najprawdopodobniej dziś poznamy datę premiery i cenę PlayStation 5

Zgodnie z zapowiedziami Sony, wrześniowe PlayStation 5 Showcase ma skupić się głównie na najnowszych produkcjach japońskiego wydawcy oraz tytułach third-party, które trafią w ręce graczy po premierze konsoli. Choć nowe gry PS5 to wielka gratka dla fanów, to w rzeczywistości niemalże każdy czeka na coś innego. Istnieje bowiem bardzo duża szansa na to, że w trakcie streamu zostanie ujawniona data premiery i cena PlayStation 5. W sieci krążą także plotki, że bezpośrednio po transmisji wystartują pre-ordery PS5.

Łowcy, zapraszamy Was do wspólnego oglądania streamu i dzielenia się swoimi wrażeniami! Transmisja rozpocznie się o godzinie 22:00 czasu polskiego i potrwa około 40 minut.


Łowcy, jaka cena PlayStation 5 chodzi Wam po głowie? Obstawiajmy 😉 Naszym zdaniem cena PS5 wyniesie odpowiednio: $499 za wersję z napędem i $449 za model bez czytnika optycznego. Czekamy na Wasze typy!

Zastanawiamy się także jakie gry PlayStation 5 pokaże nam dzisiaj Sony. Czekacie na kolejną część God of War?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.