Nowa data premiery Xenoblade Chronicles 3. Gra zadebiutuje szybciej niż początkowo planowano

Podczas gdy wiele dużych gier zostało ostatnio opóźnionych, premiera Xenoblade Chronicles 3 niespodziewanie… odbędzie się dużo szybciej niż planowano! Nintendo ogłosiło, że wyczekiwane przez wielu jRPG science fiction pojawi się na rynku już 29 lipca, zamiast zapowiadanego wcześniej września. Xenoblade Chronicles 3 to trzecia główna odsłona popularnego cyklu jRPG. Nadchodząca część przeniesie graczy do uniwersum, w którym łączy się przyszłość światów i wydarzeń znanych z poprzedniczek. Fabuła obracać ma się wokół wojny pomiędzy dwiema frakcjami – Keves i Agnus. Jednocześnie zaznaczono, że znajomość poprzednich części nie jest wymagana.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie nowy trailer Xenoblade Chronicles 3, a także poznacie pierwsze szczegóły dotyczące gameplayu gry ekskluzywnej Nintendo Switch.

Trailer Xenoblade Chronicles 3

Zwiastun Xenoblade Chronicles 3 ujawnia kilka istotnych informacji. Gracze mogą sterować sześcioosobową drużyną, a także dodatkowymi bohaterami, których spotkają w trakcie eksploracji otwartego świata. W trakcie zabawy można będzie zmieniać klasę postaci, dostosowując ekipę do swojego stylu gry. Wspomniano również o systemie Interlink, który pozwoli zmienić się każdej z par (Noah i Mio, Lanz i Sena, Eunie i Taion) w gigantyczną formę zwaną Ouoboros.


Łowcy, cieszycie się z tego, że Xenoblade Chronicles 3 zostało przesunięte na mniej wypchany premierami okres wakacyjny? Zamierzacie sprawdzić nadchodzącą grę ekskluzywną Nintendo Switch?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.