Wolfenstein_ Enemy Territory za darmo

Nostalgiczna podróż z Wolfenstein: Enemy Territory - dedykowane serwery ponownie dostępne!

Zupełnie niespodziewanie Bethesda ogłosiła, że uruchomiła ponownie dedykowane serwery dla gry Wolfenstein: Enemy Territory. Oznacza to, że legendarna strzelanka sieciowa oficjalnie wraca do żywych! Do tej pory tytuł funkcjonował dzięki wiernej społeczności fanów, którzy udostępniali serwery zawierające mody i niestandardowe mapy. Przedstawiciele studia doceniają ich starania, postanowili jednak zagwarantować graczom nostalgiczną podróż do przeszłości. Od teraz wszyscy zainteresowani mogą korzystać z oficjalnych serwerów, na których uruchomiona zostanie standardowa kampania Enemy Territory z klasycznymi zasadami.

Zagraj w Wolfenstein: Enemy Territory na PC za darmo

Istnieje kilka sposobów aby zagrać w Wolfenstein: Enemy Territory za darmo. Tytuł dostępny jest bezpłatnie na oficjalnej stronie Splash Damage. Od dłuższego czasu możecie go również przypisać do swojego konta Steam, a także odebrać za pośrednictwem Microsoft Store:

Za pośrednictwem dedykowanych serwerów uruchomicie standardową kampanię Enemy Territory. Rozgrywka będzie prowadzona zgodnie z klasycznymi zasadami, na wszystkich sześciu oryginalnych mapach i bez modów. Bethsda zapewnia, że serwery zostały uruchomione na kilku terytoriach, tak aby zainteresowani z całego świata cieszyli się jak najniższym pingiem.

Aby dołączyć do gry, będziecie musieli wyszukać serwer o nazwie „id Software Official Vanilla Server” w odpowiednim regionie. Każdy z serwerów obsługuje maksymalnie 16 graczy z włączonymi obrażeniami drużyny i antylagiem. Więcej informacji na temat szczegółów rozgrywki znajdziecie na oficjalnej stronie Bethesdy.

Źródło: Bethesda.net


Gdzie kupić tanio gry z serii Wolfenstein na Steam?

Łowcy, jeśli nie macie żadnego sentymentu do klasycznego Wolfenstein: Enemy Territory, stanowiącego nieformalną część cyklu, to przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie ofert na pozostałe odsłony gier z serii Wolfenstein na PC w promocyjnych cenach:

Wszystkie gry dostępne w postaci kluczy do aktywacji na Steam.

Podane ceny uwzględniają prowizję za płatność BLIKiem.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.