No Man's Sky Beyond - szczegóły aktualizacji i mini-przegląd ofert

Beyond to nowa aktualizacja do No Man’s Sky, której premierę zaplanowano na 14 sierpnia. Jedną z nowości będzie tutaj Nexus, czyli miejsce dla społeczności, w którym będzie można spotkać innych graczy, wchodzić z nimi w interakcję i łączyć się drużyny. Rozszerzenie wprowadzi także możliwości rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości. Nie zabraknie tutaj również innych, mniejszych zmian oraz poprawek. 

Aktualizacja Beyond, podobnie jak wcześniejsze, będzie dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy No Man’s Sky. W rozwinięciu wpisu znajdziecie oferty sklepów, w których gra dostępna jest obecnie w najniższej cenie.

PC – wersja cyfrowa

Gamivo.com – 75,93 zł z kodem LOWCY5JULY + prowizja za płatność
Instant-gaming.com 18,77 euro (ok. 81,20 zł) + prowizja za płatność
Cdkeys.com – 95,96 zł
Eneba.com – 103,09 zł z kodem LOWCYGIER + prowizja za płatność
Hrkgame.com – 104,12 zł + prowizja za płatność

PlayStation 4 – wersja cyfrowa

PlayStation Store – 79 zł (promocyjna cena do 22 sierpnia, standardowa cena to 169 zł)

PlayStation 4 – wydanie pudełkowe

Gamesaver.pl – 84,90 zł + dostawa od 7,90 zł
Mobisoft.com.pl – 89,90 zł + dostawa od 10 zł
Allegro.pl – 98 zł + darmowa dostawa z Allegro Smart / dostawa od 8 zł
Powerplay.com.pl – 99,99 zł + dostawa od 7 zł

Xbox One – wersja cyfrowa

Microsoft Store 139,99 zł (promocyjna cena do 21 sierpnia, standardowa cena to 199,99 zł)

Xbox One – wydanie pudełkowe

Ultima.pl – 134,90 zł + wysyłka od 9,99 zł
Muve.pl – 169,90 zł
+ darmowa dostawa do kiosków Ruchu

Komentarze do "No Man’s Sky Beyond – szczegóły aktualizacji i mini-przegląd ofert"

 1. Green man gaming było za 63zł z kodem dla nowych kont, ale to było 2 dni temu.

 2. Ahh cudna gra! Brakuje bardzo istotnej informacji, ze tryb wieloosobowy na konsolach nie bedzie wymagal wykupionego abonamentu Plusa czy Golda.

 3. A właśnie zastanawiam się czy to kupić. Lubię sobie pograć w Satisfactory, Subanutice czy Factorio. Myślicie, że już warto?

  1. Na tą kwotę? Wstrzymaj się, były niższe ceny. Niedawno odpalałem tą grę i powiem Ci że zmian jest mnóstwo. Niestety po paru godzinach wedrze się monotonia totalna. Wystarczy odwiedzić kilka planet, ze dwa układy. Jak mnie pamięć nie myli to NMS kupowałem za lekko ponad 60 zł. Nie pamiętam czy Steam czy jakiś sklep online.

  2. bierz w ciemno bo raczej bedzie tylko drozec przy takim ogromie nowej zawartosci, a gra jest przekapitalna i mozna grac miesiacami bez nawet odrobiny nudy

  3. Factorio i Satisfactory to inna bajka.. eksploracji niewiele, głównie budowa łańcuchów produkcyjnych. Z NMS mają mało współnego. Przyglądnął bym się Factory Town czy Kubifactorium.. obie early access i bardzo „indie”, ale styl podobny – budowa fabryki. Albo.. factorio z modami.. 300+h zabawy i ani chwili nudy :D.

   Subnautica ma więcej podobieństw (głównie eksploracja, trochę budowy bazy), ale mimo mniejszego rozmachu IMHO znacznie bardziej klimatyczna niż NMS. Biliony planet, ale jak ktoś dobrze określił „nieskończony ocean o głębokości 5cm” :(. Po kilku godzinach poznaje się wszystko.. później tylko te same budowle, te same rozbite statki i (prawie) te same planety, na których podobne rośliny, skały, teren, tylko w innych kolorach.. no i dziwaczne zwierzęta, które nic nie wnoszą go rozgrywki, poza ładnym wyglądem na screenach.
   Krótko: wieje nudą.

   Jak ktoś lubi eksplorować dla samej eksploracji, widoków, budowy bazy dla samego wyglądu, itp., to gra może przypaść do gustu.. ale komuś kto lubi Factorio czyli grę 2D z mocno uproszczoną grafiką, a skoncentrowaną na rozgrywcę, budowaniu, złożonych zależnościach, itp, NMS może szybko się znudzić.

   1. To swoją drogą. Komentuje tu bardziej zachowanie twórców, którzy nie schowali głowy w piasek i nie rzucają ochłapów (via studia EA i ich ostatnie „hity”) tylko stwierdzili, że uratują to i zrobią z potworka coś fajnego.

 4. Jeśli Nexus ma prosperować jak autorzy mówią, to musi by zwiększona ilość graczy na serwer. Obecnie to co jest woła o pomstę, Wiem że dużo ludzi nie ma tej gry, albo ma i nie gra (jak ja) więc będą pewnie pustki na tych serwerach.

 5. ja tam w to gram 🙂 to „captain blood” z c64 a raczej jego rozszerzenie do współczesnych czasów. dlatego mnie pasuje 🙂

Komentowanie jest zamknięte