Promocja na NiOh 2

Nioh 2 Remastered zapowiedziane – gra osiągnie na PlayStation 5 nawet 120 FPS oraz ukaże się na PC

Koei Tecmo na swoim Twitterze odkryło wiele kart co do przyszłości serii Nioh na komputerach osobistych. Już 5 lutego 2021 roku na rynku pojawią się ulepszone wersje obu części Nioh oraz pecetowa wersja Nioh 2, zawierające wszystkie dodatki fabularne.

Posiadacze podstawowego wydania Nioh 2 na PlayStation 4 mogą liczyć na bezpłatną aktualizacje do Nioh 2 Remastered na PlayStation 5, z tym zastrzeżeniem, że darmowy upgrade uwzględnia tylko to, co rzeczywiście zostało kupione na PS4, więc jeśli macie podstawową wersję gry bez żadnych dodatków, to dokładnie taką samą edycję ściągniecie na PlayStation 5.

Zremasterowana wersja pierwszego Nioh najprawdopodobniej nie dostanie darmowej aktualizacji dla posiadaczy oryginału, ponieważ taka informacja nie pojawiła się na blogu PlayStation.

Nioh 2 Remastered na PS5 składa się ze wszystkich trzech dodatków fabularnych, a sama gra otrzyma wsparcie rozdzielczości 4K oraz będzie wyświetlana „nawet do 120FPS”, co oznacza, że ilość klatek na sekundę będzie zmieniana dynamicznie, prawdopodobnie twórcy pójdą śladem poprzednich wydań i pozwolą graczom wybrać w jakim trybie graficznym zechcą poznać produkcję – 4K@60FPS lub w mniejszej rozdzielczości przy limicie 120 klatek na sekundę.

Pecetowi gracze również powinni zapisać sobie datę 5 lutego, ponieważ wtedy odbędzie się premiera Nioh 2 na PC. To wydanie wykorzysta m.in. monitory UltraWide, 144Hz, rozdzielczość 4K oraz pełne wsparcie klawiatury i myszki.

Reasumując… 5 lutego 2021 roku zadebiutują:

  • Nioh 2 – The Complete Edition (PS4)
  • Nioh Remastered – The Complete Edition (PS5)
  • Nioh 2 Remastered – The Complete Edition (PS5)
  • Nioh 2 Remastered – The Complete Edition (PC)
  • The Nioh Collection (PlayStation 5) – wydanie zawierające obie zremasterowane części

W rozwinięciu wpisu znajdziecie trailer The Nioh Collection. Więcej informacji na temat odświeżonych wydań obu odsłon Nioh znajdziecie na blogu PlayStation.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.