Next-genowy Fallout 4 już w 2023 roku

Next-genowy Fallout 4 już w 2023 roku! Aktualizacja do F4 za darmo dla posiadaczy wersji na PC, PS4 i XOne

Z okazji 25. urodzin serii, twórcy przedstawili najbliższe plany związane z marką Fallout. Jedną z bardziej zaskakujących informacji była zapowiedź next-genowego Fallout 4. Tytuł ma się ukazać już w 2023 roku. Każdy posiadacz gry w wersji na PC, PlayStation 4 i Xbox One otrzyma nową wersję Fallout 4 za darmo!

Co wiemy o Fallout 4 na PS5 i XSX|S?

Łowcy, nie przywidziało Wam się! Bethesda znana jest ze swojej monetyzacji kolejnych edycji gry The Elder Scrolls V: Skyrim na wszelkie dostępne konsole, która stała się już internetowym memem. Tym razem firma postanowiła wydać next-genowego Fallout 4 w formie darmowej aktualizacji! Będzie ona dostępna bezpłatnie dla każdego posiadacza gry w wersji na PC, PS4 i XOne.

Nowa edycja Fallout 4 na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S zaoferuje dwa tryby graficzne oznaczone jako wydajność oraz jakość. Pierwszy z nich zagwarantuje dużą liczbę klatek na sekundę, drugi z kolei zapewni wysokiej jakości grafikę w 4K. Dodatkowo twórcy zapowiadają wyeliminowanie znanych błędów oraz dodatkową zawartość z Creation Club.

Dokładna premiera next-genowego Fallout 4 nie jest jeszcze znana. Aktualizacja ma zadebiutować na rynku w 2023 roku.

Źródło: Bethesda.net

Informację nadesłał SZPEREKKUCHAR. Dzięki!


Jak myślicie, skąd ta zmiana w podejściu do next-genowego Fallout 4? Uważacie, że to za sprawą przejęcia przez Microsoft, Bethesda nie wydaje nowej wersji jako osobnej gry? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.