Nagrody Epic za dowolne zakupu w Epic Games Store

Nagrody Epic za dowolne zakupu w Epic Games Store. Startuje nowy program lojalnościowy!

Wraz z rozpoczęcie się Mega Wyprzedaż 2023 w Epic Games Store, w ofercie sklepu pojawił się także nowy program lojalnościowy. W ramach systemu Nagrody Epic otrzymacie 5% zwrotu za dowolne zakupy w EGS. Pozyskane w ten sposób środki możecie wydać na zakup dowolnej gry lub obniżenie ostatecznej ceny zamówienia.

Jak działa system Nagrody Epic w EGS?

Zasady działania systemu Epic Rewards są bardzo proste. Wystarczy dokonać zakupu w sklepie Epic Games, a po 14 dniach od płatności nasze saldo zostanie zasilone 5% kwoty jaką zapłaciliśmy za objęte ofertą zamówienie. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące Nagród Epic:

  • Nagrody Epic zdobywamy za zakupy w sklepie Epic Games Store. Dotyczy to również płatności w grach od Epic oraz tytułach wykorzystujących mikrotransakcje realizowane przez system płatności EGS,
  • Nowy program lojalnościowy obejmuje wszystkich użytkowników platformy EGS i nie wymaga dodatkowej rejestracji,
  • Nagrody Epic zostają realizowane 14 dni po dokonania zakupu. Taki okres czasu ma na celu ograniczenie nadużywania systemu – po 2 tygodniach tracimy możliwość ubiegania się o zwrot kupionego produktu cyfrowego.
  • Status Nagród Epic możemy zobaczyć w ustawieniach konta. Sprawdzimy tam również całą historię naszego aktualnego salda.
  • Nagrody Epic wygasają po 25 miesiącach. Czas liczony jest od dnia dodania odpowiedniej kwoty do naszego salda.
Nagrody Epic w Epic Games Store

Łowcy, co sądzicie o nowym systemie lojalnościowym Epic Games Store? Czy Nagory Epic zachęcą Was do robienia zakupów w sklepie EGS oraz skorzystania z promocji Mega Wyprzedaż 2023? Dajcie znać w komentarzach.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.