Promocje na EA Play

Microsoft zmienił komunikat o konwersji abonamentów, który widnieje podczas aktywacji kodu 12 miesięcy EA Play przez subskrybenta Xbox Game Pass Ultimate. Od dzisiaj komunikat mówi o konwersji do „2 mies. produktu Xbox Game Pass Ultimate”. Wcześniej 12 miesięcy EA Play dawało 4 miesiące XBGPU.

UWAGA! Przetestowaliśmy konwersję i, pomimo zmiany w komunikacie, nadal naliczają się nam 4 miesiące Xbox Gama Pass Ultimate podczas aktywacji 12 m. EA Play. Możliwe, że Microsoft przymierza się do zmian, ale jeszcze ich nie sfinalizował.

Może to oznaczać, że macie ostatnią szansę na skorzystanie z promocji, która od dawna jest najkorzystniejszą opcją dla aktywnych subskrybentów XGPU. Porównanie cen kodów EA Play znaleźć możecie w dalszej części wpisu.

Mimo, że powyższe zestawienie cen abonamentów EA Play obejmuje ofertę Sklepu Microsoftu, zakup tego produktu jest niemożliwy, jeśli ma się aktywny Xbox Game Pass Ultimate, dlatego zalecamy skorzystanie z promocji pozostałych sklepów.


Łowcy, jeśli nie jesteście zainteresowani konwersją 12 m. EA Play = 4 m. XGPU, zachęcamy do sprawdzenia innych metod pozwalających na obniżenie ceny Game Passa, które znaleźć można na TaniGamePass.pl.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.