Promocja na Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise z datą premiery na PC – gra ekskluzywna dla Nintendo Switch już w styczniu trafi na Steam

Capcom na streamie w trakcie Tokyo Game Show przedstawił datę premiery najnowszej odsłony Łowcy Potworów. Monster Hunter Rise zadebiutuje na PC (Steam) już 12 stycznia 2022 roku. Gra do tej pory była tytułem ekskluzywnym dla Nintendo Switch. Wersja na komputery osobiste będzie zawierała całą dodatkową zawartość z konsoli Nintendo opublikowaną do listopada 2021 r. Oprócz tego port na PC będzie wyświetlany w 4K i 60 klatkach na sekundę, zagwarantuje obsługę klawiatury i myszki oraz otrzyma wsparcie niestandardowych rozdzielczości dla monitorów Ultrawide. Gra otrzymała już swoją kartę na Steamie, cena Monster Hunter Rise na PC wynosi 249 zł:

Warto przypomnieć, że na ostatnim Nintendo Direct został zapowiedziany fabularny dodatek Monster Hunter Rise: Sunbreak, który zadebiutuje na rynku w połowie 2022 roku. Na ten moment nie wiemy czy premiera dodatku odbędzie się rónocześnie na Nintendo Switch i PC.

W rozwinięciu wpisu umieściliśmy trailer Monster Hunter: Rise na PC.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.