Monster Hunter Rise w Xbox Game Pass

Monster Hunter Rise w Xbox Game Pass potwierdzone! Gra trafi na konsole już na początku 2023 roku (akt.)

Łowcy, mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Świetnie oceniana gra od CAPCOM trafi w końcu na konsole poprzedniej i aktualnej generacji. Premiera Monster Hunter Rise na PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S została zapowiedziana na 20 stycznia 2023 roku. To jednak nie koniec niespodzianek. Tego samego dnia Monster Hunter Rise zadebiutuje w Xbox Game Pass!

Aktualizacja! Informacje o premierze Monster Hunter Rise w Xbox Game Pass zostały potwierdzone na oficjalnym koncie XboxDACH na Twitterze. Wpis został już usunięty, ale w Internecie nic nie ginie 😉

Monster Hunter Rise w Xbox Game Pass potwierdzone

Źródło: wccftech.com


Monster Hunter Rise ma być portem kompletnym. Nowe wydanie gry zaoferuje na konsolach nowej generacji 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 4K. Wraz z podstawową wersją gry na PS4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S zadebiutuje także dodatek. Premiera Monster Hunter Rise: Sunbreak ma nastąpić wiosną 2023 roku. Przypominamy, że tytuł pierwotnie ukazał się na konsoli Nintendo Switch w marcu 2021 r. Niecały rok później gra została wydana także na komputerach osobistych.

Posiadaczy sprzętów Microsoftu ucieszy najbardziej wiadomości, że Monster Hunter Rise w Xbox Game Pass będzie dostępne od dnia konsolowej premiery. Do usługi trafi też wersja na PC:

  • Monster Hunter Rise (PC & Xbox) – od 20 stycznia 2023 roku w XGP

Źródło: Insider Gaming

Jak kupić taniej abonament Xbox Game Pass Ultimate?

Łowcy, pamiętajcie że nowych i powracających subskrybentów nadal obowiązuje oferta na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł. Jeśli macie w planach zakup subskrypcji na dłuższy okres czasu, to przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 54,51 zł, 9 miesięcy za 103,19 zł, 13 miesięcy za 149,37 zł, 17 miesięcy za 197,82 zł. Więcej informacji na temat abonamentu znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.