Microsoft zapowiada Xbox Games Showcase i Starfield Direct. Nowy pokaz gier Xbox Series już w czerwcu!

Łowcy, znamy już datę premiery Starfield. Bethesda zapowiedział nową prezentację rozgrywki w ramach Starfield Direct. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Na oficjalnym profilu Xbox na Twitterze pojawił się wpis informujący, że nie będzie to jedyne wydarzenie. Tego samego dnia obejrzymy również Xbox Games Showcase. Obie prezentacje odbędą się 11 czerwca 2023 roku o godzinie 19:00.

Aktualizacja

Dodaliśmy godzinę transmisji Xbox Games Showcase, a także informację o Xbox Games Showcase Extended i Xbox FanFest.

W ubiegłym roku podczas Xbox & Bethesda Games Showcase zobaczyliśmy zapowiedzi gier Xbox Game Studios, Bethesdy oraz zewnętrznych deweloperów. Zaplanowana w zastępstwie targów E3 2022 konferencje przyniosła nam kilka ciekawych prezentacji. Tegoroczne Xbox Games Showcase zapowiada się więc interesująco. Tuż po nim nastąpi prezentacja rozgrywki ze Starfield, które zadebiutuje na rynku już 6 września 2023 roku. 13 czerwca obejrzymy Xbox Games Showcase Extended, które skupi się na nowościach zaprezentowanych na wydarzeniu. Z okazji prezentacji, powraca również Xbox FanFest. Szczegóły poznacie na tej stronie.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.

Źródło: Xbox Wire

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.