Microsoft wycofał Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł! Tuż przed premierą Starfielda!

Łowcy, mamy dla was smutną informacją. Microsoft wycofał promocję na 14 dni Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł dla nowych i powracających użytkowników. Zmiana ta oznacza koniec taniej konwersji Xbox Live Gold na XGP Ultimate. A to wszystko kilka dni przed premierą Starfielda.

Koniec okresu próbnego Xbox Game Pass Ultimate

Niedawno informowaliśmy was o tym, że we wrześniu nastąpi koniec Xbox Live Gold (i tym samym tańszej konwersji) oraz o zmianie długości okresu próbnego XGP Ultimate za 4 zł z miesiąca na 14 dni. Dziś mamy kolejną złą wiadomość dla osób, które korzystały z promocji, by przekonwertować Xbox Live Gold na abonament Ultimate. Wygląda bowiem na to, że Microsoft całkowicie zrezygnował z tej oferty. Niestety firma z Redmond nie wydała żadnego komunikatu związanego ze zmianami, więc nie wiemy, czy jeszcze kiedykolwiek będziemy mogli przetestować subskrypcję w niższej cenie.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.