Xbox Game Pass plan rodzinny

Microsoft wprowadza w Xbox Game Pass plan rodzinny!

Na oficjalnym blogu konsoli Xbox pojawiła się informacja o wdrożeniu Xbox Game Pass Family Plan. Nowa wersja abonamentu dostępna jest od dziś w wybranych krajach w formie testu. Na plan rodzinny Xbox Game Pass Ultimate w Polsce przyjdzie nam jeszcze poczekać. Póki co, wiemy że w nowa oferta pozwoli korzystać z XGPU aż czterem osobom. W rozwinięciu wpisu znajdziecie szczegółowe informacje na temat państw biorących udział w testach oraz dowiecie się jak wygląda aktualny przelicznik konwersji.

Kraje, w których plan rodzinny Xbox Game Pass Ultimate jest dostępny

Pilotażowy program Xbox Game Pass Family Plan wystartował dziś w dwóch krajach. Microsoft, bez większych zapowiedzi, rozpączał testowanie usługi w Kolumbii i Irlandii. Nowy wariant abonamentu XGPU pozwala na dodanie do swojej subskrypcji aż czterech osób, które będą mieć bezpośredni dostęp do pełnej zawartości Xbox Game Pass, niezależnie od głównego posiadacza usługi. Aby wziąć udział w testach należy zapisać się do programu Xbox Insider i zakupić „Xbox Game Pass – Insider Preview”.

Konwersja Xbox Game Pass Ultimate do planu rodzinnego

Posiadacze aktywnej subskrypcji XGPU w Kolumbii i Irlandii mogą dokonać prostej konwersji swojego abonamentu na nowy wariant. Po zapisaniu się do programu Xbox Insider i wyrażeniu odpowiednich zgód, otrzymają oni Xbox Game Pass plan rodzinny według poniższego przelicznika:

  • 1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate = 18 dni Xbox Game Pass plan rodzinny dla 4 osób

Źródło: Xbox Wire

Jak kupić tanio 36 miesięcy XGP Ultimate?

Promocja na 3 lata Xbox Game Pass Ultimate za 237,60 zł dostępna jest dla nowych i powracających abonentów usługi. Aktywni subskrybenci mogą skorzystać z oferty na 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 79,70 zł. Więcej informacje na temat XGP znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.

Łowcy, co sądzicie o nowym XGP Family Plan? Jak uważacie, kiedy możemy spodziewać się planu rodzinnego Xbox Game Pass Ultimate w Polsce? Jak oceniacie zaproponowany przelicznik? Dajcie znać czy skorzystacie z takiej oferty, gdy trafi do naszego kraju 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.