Microsoft Store ujawnił datę premiery Diablo 4. Szczegóły poznamy w trakcie The Game Awards 2022 (akt.)

W bazie danych Microsoft Store pojawiła się data premiery Diablo 4. Według informacji zawartych w Sklepie MS fani hack’n’slasha od Blizzarda będą mogli dorwać się do kolejnej odsłony jeszcze w pierwszej połowie 2023 roku.

Leak dotyczący daty premiery Diablo IV

Leaker Aggiornamenti Lumia, specjalizujący się w wyciąganiu na światło dzienne plików z Microsoft Store zdradza, że premiera Diablo IV na konsole Xbox zaplanowana jest na 5 lub 6 czerwca, w zależności od strefy czasowej. Na ten moment gra zajmuje około 80GB na dysku.

Fani Diablo mogą szykować się na ekscytującą połówkę roku. Po średnio przyjętym Diablo Immortal przyjdzie czas na pełnoprawną czwartą odsłonę. Więcej informacji o premierze Diablo 4 powinniśmy poznać na konferencji The Game Awards, która odbędzie się w nocy z czwarty na piątek.


Zapowiedź Diablo IV podczas The Game Awards 2022

Zgodnie z oczekiwaniami, przeciek dot. debiutu najnowszej gry Blizzarda został potwierdzony podczas tegorocznej gali The Game Awards (podsumowanie wydarzenia).

Z Lilith zmierzymy się 06.06.2026… 2023 r. 😉


Łowcy, jak podoba się Wam data premiery Diablo 4? Ogracie h’n’s na PC, czy też konsolach?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.