xbox logo

Microsoft prezentuje gry Xbox Series X - wątek komentatorski poświęcony Xbox Games Showcase

Już za kilka chwil rozpocznie się Xbox Games Showcase. W trakcie wydarzenia zobaczymy gry Xbox Series X wyprodukowane przez wewnętrzne studia Microsoftu. Wiemy już, że podczas prezentacji dane nam będzie ujrzeć gameplay Halo Infinite. W sieci krążą też plotki, że otrzymamy pierwsze informacje o Fable 4. Gigant z Redmond z pewnością zaskoczy także jakąś niezapowiedzianą wcześniej produkcją.

Łowcy, zapraszamy Was do wspólnego oglądania streamu i dzielenia się swoimi wrażeniami i przemyśleniami w komentarzach! 🙂

Rozpoczęcie relacji z głównej części imprezy zaplanowane jest na godzinę 18:00. Sama transmisja rozpocznie się wcześniej, bo już o 17:00, kiedy to dostaniemy pre-show, na którym również mają pojawić się zapowiedzi nowych gier.

Grupa dla fanów konsol Microsoft Xbox

Wszystkich sympatyków konsol Microsoft Xbox zapraszamy do nowo utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier Xbox.

Znajdziecie tam nowinki, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone wszystkiemu, co dotyczy gamingu oraz konsol Microsoft Xbox.

Stream z Xbox Games Showcase

Stream z Pre-show i Post-show


Łowcy, na jakie gry Xbox Series X czekacie? Co chcielibyście dzisiaj zobaczyć? Myślicie, że Microsoft chowa przed nami jakąś naprawdę grubą produkcję?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.