Promocja na Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition

Microsoft Flight Simulator GOTY - darmowa aktualizacja dostępna już dziś

Już dziś premiera Microsoft Flight Simulator GOTY. Darmowa aktualizacja trafiła do wszystkich posiadaczy gry, także tych, którzy bawią się, korzystając z abonamentu Xbox Game Pass. W jej skład wchodzą m.in. nowe samoloty oraz ręcznie modelowane lotniska.

To nie jedyna atrakcja czekająca na fanów podniebnych zmagań. Piloci otrzymają możliwość rywalizacji pomiędzy sobą, a wszystko to dzięki dodatkowi Reno Air Races. Wersja podstawowa, zawierająca cztery samoloty i pozwalająca brać udział w wyścigach w sieci, wyceniona została na $19,99. Pełna edycja, w skład której wchodzą dodatkowe maszyny w różnych malowaniach, kosztuje $59.99.

Aktualizacja została już udostępniona. W rozwinięciu wpisu znajdziecie zawartość wchodzącą w skład darmowego pakietu, a także filmy promujące MFS GOTY oraz Reno Air Races.

Darmowa aktualizacja do wersji GOTY zawiera sporo atrakcji i ulepszeń, w tym:

  • 5 nowych samolotów, wśród których znajduje się myśliwiec Boeing F/A-18 Super Hornet, który w przyszłym roku pojawi się w filmie Top Gun: Maverick,
  • 8 ręcznie modelowanych lotnisk, zlokalizowanych w USA, Niemczech i Szwajcarii,
  • Nowe loty krajoznawcze,
  • 8 realistycznie prezentujących się miast, przygotowanych dzięki technice fotogrametrii,
  • Nowe oraz zaktualizowane samouczki,
  • Mnóstwo usprawnień technicznych, w tym ulepszony system pogody i wstępna obsługa DirectX 12

Źródło: Xbox Wire

Microsoft Flight Simulator w Xbox Game Pass

Microsoft Flight Simulator dostępny jest w subskrypcji Xbox Game Pass. Aktualnie trwa promocja, która pozwala nowym użytkownikom zakupić 3 miesiące XGP na PC za 4 złote, po czym w prosty sposób skonwertować do wersji Ultimate, by cieszyć się grą także na konsoli.


Łowcy, gracie jeszcze w Microsoft Flight Simulator? Jaki jest Wasz najdłuższy lot? A może zamierzacie dopiero sprawdzić się jako piloci?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.