Promocje na Mass Effect: Edycja Legendarna

Mass Effect: Edycja Legendarna - remaster trylogii zadebiutuje w 2021 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One!

Naprawdę długo musieliśmy czekać na potwierdzenie plotek i przecieków, ale wreszcie stało się! 🙂 Mass Effect: Edycja Legendarna, czyli remaster trylogii świetnie ocenianych gier RPG, został oficjalnie zapowiedziany i ujawniono, że trafi on na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One wiosną 2021 roku.

Kolekcja zawierać będzie jednoosobową zawartość podstawową oraz DLC (w tym wszystkie promocyjne bronie, pancerze i pakiety) z Mass Effect, Mass Effect 2 i Mass Effect 3. Oczywiście każda z tych produkcji zostanie odświeżona i dostosowana do działania w rozdzielczości Ultra HD 4K.

Więcej informacji na temat Mass Effect: Edycja Legendarna znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Mass Effect: Edycja Legendarna – zwiastun remastera trylogii Mass Effect

Poza podbiciem rozdzielczości, gracze mogą spodziewać się także zaktualizowanych tekstur, modeli, efektów, shaderów i „innych elementów technicznych”. We wpisie na stronie Electronic Arts zaznaczono jednak, że nie będzie to remake, a „zmodernizowanie” trylogii tak, by przypadła ona do gustu zarówno fanom, jak i osobom, które do tej pory nie miały okazji się z nią zapoznać.

Warto również zaznaczyć, że chociaż Mass Effect: Edycja Legendarna oficjalnie zapowiedziano na PC, PlayStation 4 i Xbox One, to zestaw ten zadziała także na PlayStation 5 i Xbox Series S/X dzięki kompatybilności wstecznej. Niestety nie wspomniano nic o wersji na Nintendo Switch, która pojawiała się w pewnych internetowych przeciekach. 🙁Łowcy, jak zaczęła się Wasza przygoda z serią Mass Effect? A może nie mieliście z nią jeszcze do czynienia i czekaliście właśnie na remaster? Podzielcie się swoją historię w komentarzach!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.