Marvel's Spider-Man Mile Morales na PC

Marvel's Spider-Man Miles Morales na PC jeszcze w tym roku. Nixxes Software potwierdza premierę

Nixxes Software, autorzy pecetowego portu poprzedniego Spider-Mana, za pośrednictwem Twittera potwierdzili datę premiery Marvel’s Spider-Man Miles Morales trafi na PC. Kontynuacja przygód zadebiutuje jeszcze w tym roku, dlatego gracze na komputerach osobistych mogą już zacierać ręce na kolejną grę Sony uciekającą z konsol Playstation.

Marvel’s Spider-Man Miles Morales na PC będzie kolejną grą Sony, która wyląduje na „blaszakach”. Do tej pory firma wypuściła takie produkcje jak God of War, Days Gone, Spider-Man oraz Horizon Zero Dawn. Na ten moment nie wiemy, czy Miles Morales również będzie współpracował ze Steam Deck. Premiera Marvel’s Spider-Man Miles Morales na PC zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami odbędzie się jeszcze tej jesieni. Nixxes Software potwierdziło brak opóźnień.

  • Marvel’s Spider-Man Miles Morales PC – premiera na jesień 2022

Na dodatkowe szczegóły nadal musimy zaczekać. Poniżej znajdziecie wspomniany Tweet od Nixxes Software.

Gdzie kupić tanio Marvel’s Spider-Man Remastered (klucz Steam)?

Łowcy, jeśli zastanawiacie się gdzie kupić taniej klucz Steam Marvel’s Spider-Man Remastered skorzystajcie z poniższego porównania cena. Mile Morales jest bezpośrednią fabularną kontynuacją, dlatego przez jesienną premierą warto nadrobić pierwszą odsłonę.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.