Marvel's Avengers zniknie z cyfrowej dystrybucji

Marvel's Avengers zniknie z cyfrowej dystrybucji. Twórcy planują rozdać całą zawartość dodatkową za darmo!

Szybko poszło! Nieco dwa lata po premierze, na oficjalnym blogu gry pojawiła się wiadomość, że Marvel’s Avengers zniknie z cyfrowej dystrybucji. Twórcy zapowiadają, że ostatnia aktualizacja tytułu pojawi się 31 marca, a sama gra zostanie usunięta ze sprzedaży 30 września. Po tej dacie, jedynym sposobem aby zakupić Marvel’s Avengers tanio będą wydania pudełkowe oraz klucze z nieoficjalnej dystrybucji. W ramach rekompensaty wszyscy gracze otrzymają całą zawartość dodatkową za darmo!

Kiedy Marvel’s Avengers zniknie z cyfrowej dystrybucji?

Twórcy zapowiedzieli, że Marvel’s Avengers zniknie z cyfrowej dystrybucji już 30 września 2023 roku. Wraz z tym dniem wstrzymane zostanie także jakiekolwiek wparcie techniczne dla tego tytułu. Zanim to nastąpi, gra otrzyma jeszcze jedną aktualizację, która ukaże się 31 marca. Łatka o numerze 2.8 wprowadzi ostatnie poprawki balansu oraz naprawi znane błędy. Po jej debiucie całkowicie wyłączony zostanie również rynek przedmiotów kosmetycznych (cosmetics Marketplace). Oznacza to, że gracze nie będą już mogli nabywać nowych kredytów (wykorzystywanych do zakupów), a posiadane saldo zostanie zmienione na zasoby w grze według przelicznika przedstawionego w poniższej tabeli:

Marvel's Avengers zniknie z cyfrowej dystrybucji

Przedmioty kosmetyczne do Marvel’s Avengers za darmo

W ramach rekompensaty, w związku zakończeniem wsparcia gry oraz zamknięci rynku przedmiotów kosmetycznych, twórcy postanowili przygotować dla graczy miły bonus. Posiadacze pełnej wersji Marvel’s Avengers na PC oraz konsole PlayStation i Xbox otrzymają całą zawartość dodatkową za darmo. Dotyczy to zarówno cyfrowej, jak i pudełkowej wersji gry oraz Marvel’s Avengers udostępnionego w abonamentach Xbox Game Pass i PlayStation Plus Extra. Wszystkie darmowe kosmetyki będziecie mogli odbierać od 31 marca.


Gdzie kupić Marvel’s Avengers tanio na PC oraz konsole PlayStation i Xbox?

Łowcy, jeśli planujecie zakupić Marvel’s Avengers tanio, to przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych aktualnie ofert na grę w wersji na PC oraz konsole PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series. Tytuł zniknie z cyfrowej dystrybucji już 30 września 2023 roku. Należy jednak podkreślić, że po tej dacie nadal będziecie mogli korzystać z trybów dla jednego i wielu graczy bez żadnych przeszkód. Produkcja zostanie jednak całkowicie pozbawiona wsparcia technicznego!

Marvel’s Avengers (klucz Steam) tani na PC

Marvel’s Avengers na PC w promocyjnej cenie dostępne jest aktualnie w ofercie sklepu Instant Gaming. Za klucz Steam z grą zapłacicie 33,12 zł:

Promocja na Marvel’s Avengers na PS4 i PS5

Cena Marvel’s Avengers na konsole PlayStation zaczyna się w polskich sklepach od 49,99 zł. Pudełkowe wydanie gry dostępne jest również w wersji dedykowanej PS5:

Marvel’s Avengers w promocyjnej cenie na konsole Xbox

Jeśli chcecie zakupić Marvel’s Avengers tanio na konsole Xbox, to najlepszą ofertę na pudełkowe wydanie gry znajdziecie na Allegro:

Źródło: Blog Avengers


Łowcy, co sądzicie o tak dość szybkim zakończeniu wsparcia dla Marvel’s Avengers? Uważacie, że rozdanie całej zawartości związanej z przedmiotami kosmetycznymi za darmo to miły gest? Jak oceniacie samą grę? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.