Promocja na Mario + Rabbids Sparks of Hope

Mario + Rabbids: Sparks of Hope na Nintendo Switch jeszcze w 2022 r. Data premiery pojawiła się w Ubisoft Store

Prawdopodobnie poznaliśmy datę debiutu kolejnej gry ekskluzywnej na konsolę japońskiej korporacji. Premiera Mario + Rabbids: Sparks of Hope została wyznaczona jeszcze na 2022 rok – dokładna data pojawiła się w Sklepie Ubisoftu.

W regionie LATAM sklepu Ubisoft Store przez kilka godzin widniała data premiery drugiej odsłony ekskluzywnej dla Nintendo Switch serii. Według witryny premiera Mario + Rabbids: Sparks of Hope odbędzie się 20 października 2022. Obecność daty premiery w sklepie to najprawdopodobniej falstart przed dzisiejszym pokazem Nintendo Direct Mini, który miał się skupić wyłącznie na produkcjach od firm zewnętrznych.

Z karty produktu dowiedzieliśmy się także, że Mario + Rabbids: Sparks of Hope otrzyma wydanie Gold Edition, na które składa się podstawowa wersja gry oraz przepustka sezonowa na dodatki fabularne i elementy kosmetyczne.

Data premiery Mario + Rabbids: Sparks of Hope Gold Edition w Ubisoft Store

Źródło: Gamespot

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.