LEGO Star Wars_ The Skywalker Saga w Xbox Game Pass

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zmierza do Xbox Game Pass? Rozwiąż rebus i odgadnij nowy tytuł w XGP

Oficjalne konto XGP na Twitterze przygotowało dla graczy ciekawy rebus. Jego rozwiązanie stanowi tytuł gry, która niedługo ma trafić do oferty abonamentu. Zagdaka pojawiła się już wczoraj, ale dopiero dziś Microsoft opublikował kilka liter w formie podpowiedzi. Większość komentujący zgodnie stwierdziła, że rozwiązaniem jest LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zmierza do Xbox Game Pass!

Rozwiązaniem rebusu jest tytuł gry, który trafi do usługi Xbox Game Pass (najprawdopodobniej) już w grudniu. Zagadka zawiera 3 słowa, składające się z 4 liter. Po pierwszej z podpowiedzi, najczęściej pojawiającym się tytułem jest LEGO Star Wars. Możemy więc przypuszczać, że już niedługo zobaczymy LEGO Star Wars: The Skywalker Saga w ofercie XGP:

  • LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (XOne / Xbox Sereis) – od grudnia w XGP (?)

Poradnik na tani abonament Xbox Game Pass

Łowcy, wciąż macie szansę skorzystać z promocji na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł dla nowych i powracający subskrybentów i wykupić usługę na 5 miesięcy za 54,51 zł, 9 miesięcy za 103,19 zł, 13 miesięcy za 149,37 zł, 17 miesięcy za 197,82 zł. Szczegółowe informacje o XGP znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.