GOG Galaxy dostępny w Epic Games Store

Launcherowa incepcja! GOG Galaxy dostępny w Epic Games Store

Od dziś możecie pobierać aplikację GOG Galaxy bezpośrednio ze sklepu Epic Games Store. Po co pobierać jeden launcher przy pomocy drugiego? Tego niestety nie wiemy 🙂 Wiemy natomiast, że GOG Galaxy to opcjonalny program służący do obsługi gier zakupionych na platformie GOG.com. Aplikacja ta pozwala również na katalogowanie w jednym miejscu produkcji z powiązanych sklepów cyfrowych.

Pojawienie się GOG Galaxy w Epic Games Store nie wiąże się najwyraźniej z żadnym większym wydarzeniem. Oficjalna integracja aplikacji z EGS jest już dostępna od ponad 2 lat, czyli od momentu pojawienia się wersji 2.0. Dzięki połączeniu swoich kont z GOG Galaxy, możemy uruchamiać całą swoją bibliotekę gier z różnych sklepów z jednego miejsca:

Przy okazji sprawdzania aplikacji GOG Galaxy, nie zapomnijcie odebrać Saturnalia i Warhammer 40,000: Mechanicus za darmo.

Informację nadesłał SZPEREKKUCHAR. Dzięki!


Łowcy, w ofercie Epic Games Store dostępne są też takie aplikacje jak Spotify czy Discord. Sądzicie, że EGS planuje stać się uniwersalną platformą z grami i oprogramowaniem na PC? Myślicie, że doczekamy się kiedyś pojawienia w jego ofercie klienta Steam? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.