Promocje w Xbox Store

Kupowanie gier Xbox w brazylijskim Sklepie Microsoft. Doładowywanie portfela walutą BRL przez przeglądarkę internetową

Po zmianach, jakie wprowadzono w Microsoft Store, wydawało się, że zakup gier Xbox w obcych regionach Sklepu Microsoftu, w tym w uwielbianej przez polskich graczy Brazylii, będzie niemożliwy. Na szczęcie dość szybo odkryliśmy nowy sposób pozwalający doładować portfel MS Store kartami podarunkowymi, tak aby nadal móc kupować tanie gry Xbox One / Xbox Series.

Łowcy, mieliście rację, opublikowany wczoraj poradnik nie jest optymalny, ponieważ wymaga posiadania komputera z systemem Windowsem 10 / Windowsem 11. Dlatego mamy dla Was kolejną metodę, dzięki której będziecie mogli kupować gry Xbox One tanio, w brazylijskim MS Store, tylko że tym razem z poziomu przeglądarki internetowej, czyli tak jak miało to miejsce przed zmianą layoutu Xbox Store! 🙂

Jak aktywować brazylijskie karty podarunkowe w Sklepie Microsoftu

Graczu, poradnik nie przeprowadzi Cię przez pełen proces kupowania gier w brazylijskim Sklepie Microsoftu, ponieważ ten nie uległ zmianie (jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zapoznaj się np. z tym wpisem).

W artykule opisuje wyłącznie jak aktywować kartę podarunkową MS Store (Xbox Live Gift Card) przez przeglądarkę WWW, a co za tym idzie dodać brazylijską walutę (BRL) do konta Microsoft.

Naszą podróż do słonecznego, brazylijskiego regionu Xbox Store proponujemy rozpocząć od zakupu tanich giftcardów (Xbox Live Gift Card) o dowolnym, interesującym Cię nominale:

Cena z kodem zniżkowym GGDLS5qsiqrr

Podane ceny uwzględniają prowizję za płatność przez Przelewy24.

Jesteś gotowy na tanie gry Xbox Series X|S? Zaczynamy…

1. Łowco, przejdź na stronę gry w Xbox Store Brazil, np. Darkest Dungeon: Ancestral Edition i kliknij w piktogram symbolizujący kartę podarunkową („Kup jako upominek„).

2. W apli, która się pojawi, podaj dowolny adres e-mail. Keep calm, nie będziesz musiał zakupić gry, ani tym bardziej podarować je „dowolnemu adresowi e-mail” 😉

3. Kolejnym krokiem jest zadecydowanie kogo chcesz obdarować upominkiem 😉

4. Pora na wybór metody płatności. Klinij w link „Alterar >„, widoczny pod nagłówkiem „Vendido por Microsoft„.

5. Natępnie wybierz „Resgatar um cartão-presente” i…

6. Zrealizuj Xbox Live Gift Card 🙂 Pamiętaj aby po wprowadzeniu giftcardu Xbox, i kliknięciu „Avançar”, porzucić proces zakupu.

7. Twój portfel Sklepu Microsoftu został doładowany BRLami 🙂

Graczu, jeśli chcesz aktywować kilka kart podarunkowych, powtórz punkt 4-6.


Łowcy, ja często korzystacie z zakupów w obcym regionie Sklepu Microsoftu? Co sądzicie o cenach gier Xbox dostępnych w walucie BRL?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.