Konferencja Xbox Developer_Direct zapowiedziana. Pokaz Forza Motorsport i Redfall już dzisiaj!

Niedawno otrzymaliśmy potwierdzenie kolejnego wydarzenia Microsoftu. Konferencja Xbox Developer_Direct będzie transmitowana na żywo już dziś, o godzinie 21:00. Pokaz zapewni dodatkowy wgląd w nadchodzące gry Microsoftu. Zobaczymy m.in. nowe materiały z Forza Motorsport oraz Redfall.

Konferencja Xbox Developer Direct już dziś!

O godzinie 21:00 rozpocznie się transmisja z Xbox Developer Direct. Zaktualizowaliśmy wpis o odnośniki do streamów.

Styczniowa konferencja Xbox Developer Direct zapowiedziana

Jakiś czas temu pojawiły się plotki o zbliżającej się konferencji, początkiem stycznia otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie. Microsoft zaprosił wszystkich graczy na Xbox Developer_Direct. Transmisja odbędzie się pod koniec miesiąca, a dokładnie 25 stycznia o godzinie 21:00, czyli, już dziś 🙂

Amerykańska korporacja już teraz ogłosiła cztery gry, które zostaną zaprezentowane. Gracze mogą nastawić się na nowe pokazy Redfall, Minecraft Legends, Forza Motorsport oraz The Elder Scrolls Online. Podczas transmisji zabraknie Starfield, najgłośniejszej produkcji Microsoftu. Firma jednocześnie uspokoiła, że gra Bethesdy otrzyma osobne wydarzenie w niedalekiej przyszłości.

Na Youtube rozpoczęło się już odliczanie do rozpoczęcia streamu:

Jeśli preferujecie śledzenie wydarzenia na Twitchu, stosowna transmisja rozpocznie się wieczorem na kanale Xbox.

Źródło: Xbox Wire


Łowcy, obstawiajmy. Jak myślicie, czy Microsoft ogłosi datę premiery Forza Motorsport i Redfall? Jeśli tak, to kiedy, Waszym zdaniem, gry Xbox Game Studios zadebiutują na rynku?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.